2018-10-05

„Pozityvaus dienoraščio“ ambasadorius Benediktas Gylys laimę randa paprastuose dalykuose – gryname vandenyje ir tyrame Lietuvos ore

„Pozityvus dienoraštis“, jau perkopęs 600 istorijų, grįžta prie savo ištakų, nuo ko viskas ir prasidėjo – o prasidėjo nuo mumis patikėjusių žmonių, ambasadorių. Nuo šiol kiekvieną penktadienį išvysite pozityvią istoriją su vienu iš jų. Kalbėsimės apie tai, kur jie jaučiasi geriausiai ir ką jiems reiškia pozityvumas.

Su ambasadoriumi Benediktu Gyliu susitinkame jo sodyboje „Ramybės uostas“. Būtent šiame Lietuvos kampelyje dar nė 30-ies neturintis milijonierius renkasi leisti tiek vasaras, tiek žiemas. Kaip juokauja, jis čia tik svečias, nes tikrieji šeimininkas – ežiukai, kiškiai ir elniai.

„Čia būdamas aš jaučiuosi grįžęs į tikruosius žmonijos namus“, – taip apie poilsį Lietuvoje sako Benediktas. Čia jis gali atsipalaiduoti, pabūti su mylimais žmonėmis ir atgauti prarastas jėgas. Vaikinas lygina Lietuvos gamtą su Mianmaru ar Kinija, kur, kaip pats sako, net sunku kvėpuoti dėl oro užterštumo. Kaip dažnai mes įvertiname tai, ką turime, tik tuomet, kada prarandame, bet Benedikto pavyzdys įkvepia ir verčia susimąstyti – tausokime ir branginkime, ką turime, ir ieškokime laimės paprastuose dalykuose – kad ir gryname vandenyje ar tyrame ore… Daugiau lietuviško pozityvumo – videoreportaže.

Nori sekti mūsų veiklą ir sužinoti naujienas?

Please wait...

Ačiū, kad prenumeruojate