Apie projektą

Kartu kurkime pozityvią Lietuvą: iniciatyva „Pozityvus dienoraštis“

Pozityvių ir reikšmingų dalykų visuomenėje nutinka kasdien – tereikia stabtelėti ir apsidairyti. Pozityvus pavyzdys ir geroji žinia tegul nelieka nepastebėti!

Informacijos pertekliaus laikais negatyvumo neišvengsime, visgi kiekvienas asmeniškai sąmoningai galime kontroliuoti, kiek ir kokios informacijos vartojame. Būtent dėl to piliečiai raginami pastebėti viešojoje erdvėje pasirodžiusias pozityvias žinias ir dalytis jomis su aplinkiniais. Džiaugiamės, kad 2017 metų pradžioje įkurto „Pozityvaus dienoraščio“ herojus pastebi ir didžiosios medijos: kiekvieną penktadienį per LNK laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ galite išvysti po vieną pozityvią istoriją, taip pat jomis dalijasi naujienų portalas 15min.lt!

Projekto „Pozityvus dienoraštis“ tikslas – atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į visuomenėje vykstančius gerus pokyčius ir mūsų visų pasiekimus, kurie bendrame naujienų sraute neretai lieka nepastebėti. Norime keisti žmonių mąstymą ir padėti jiems galvoti pozityviai, įkvėpti sektinu pavyzdžiu, mažinti neigiamų naujienų skaičių.

Mūsų tikslas – 1000 nufilmuotų teigiamą žinią skleidžiančių istorijų, kurios įkvėptų žmones matyti gėrį. Tikime, kad pastangos dalytis gražiais ir gerais dalykais tikrai prisidės tiek prie trokštamos vidinės ramybės, tiek atneš džiaugsmo ir į kito žmogaus širdį. Yra daug dalykų, ką galime padaryti, bet pirmiausia turime pradėti nuo savęs ir kalbėti apie tai, kas gera.

Mes tikime, kad visuomenė sąmoningėja ir daugėja tų, kuriems rūpi. Tad kviečiame rinktis šį kelią ir mažais žingsneliais keisti savo kasdienybę pamatant joje vis daugiau gerų dalykų: ir net nepastebėsime, kaip atsisukę atgal pamatysime – viskas pasikeitė, nors, rodos, nieko neįvyko.

„Pozityvus dienoraštis“ – tai virtualūs mūsų pasiekimų namai, pasakojantys apie žmones, kurie savo darbais skleidžia šviesą. Atsidavimas kitam, tikėjimas, kad net vienas gali pakeisti pasaulį – tai yra esminės vertybės, įkvepiančios reikšmingiems laimėjimams.

Taigi, dar kartą sakome – sustokime ir apsidairykime. Mūsų gyvenimas pilnas tyliųjų herojų, kurie kuria vedami širdies balso. Tapk gerųjų naujienų ambasadoriumi ir leisk žinoti, kad šie žmonės yra arti ir tarp mūsų. Pastebėkite ir pasidalykite jų arba savo istorijomis bei mažomis pergalėmis el. paštu dienorastis@pozityvu.lt, arba susisiekite su mumis feisbuku „Pozityvus dienoraštis“ profilyje.

Mes, važinėdami po visą Lietuvą, siekiame nufilmuoti 1000 pozityvių ir gėrį nešančių istorijų. Iš visuomenės laukiame šviesuolių istorijų, kurias nufilmavę galėsime pasidalyti su visa Lietuva. Visos šios istorijos publikuojamos Pozityvu.lt tinklalapyje, feisbuko paskyroje „Pozityvus dienoraštis“ ir instagramo paskyroje @pozityvusdienorastis. Lauksime gerų darbų istorijų! Lauksime žinučių apie pozityvius poelgius!

Projektas „Pozityvus dienoraštis“ įgyvendinamas VšĮ „Iniciatyvos fondas“ iniciatyva.

Čia dalykis, žiūrėk ir skaityk tik tai, kas pozityvu, gera ir įkvepia!

 

 

Nori sekti mūsų veiklą ir sužinoti naujienas?

Please wait...

Ačiū, kad prenumeruojate