Apie projektą

1000 nepaprastų paprastų žmonių istorijų

Tris metus vykęs projektas „Pozityvus dienoraštis“ pasiekė savo tikslą  – 1000 vaizdo įrašų su žmonių istorijomis iš visos Lietuvos. Projektą vainikavo dviejų parų transliacija, per kurią be pertraukos buvo ištransliuota 1000 sukurtų istorijų.

2017 m. gimęs projektas yra skirtas atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į visuomenėje vykstančius gerus pokyčius ir pasiekimus, kurie bendrame naujienų sraute neretai lieka nepastebėti. Iniciatyva siekia keisti žmonių mąstymą ir padėti jiems galvoti pozityviai, įkvėpti sektinu pavyzdžiu, mažinti neigiamų naujienų skaičių.

„Pozityvus dienoraštis“ – tai virtualūs mūsų pasiekimų namai, pasakojantys apie žmones, kurie savo darbais skleidžia šviesą. Atsidavimas kitam, tikėjimas, kad net vienas gali pakeisti pasaulį – tai yra esminės vertybės, įkvepiančios reikšmingiems laimėjimams.

VšĮ „Iniciatyvos fondas“ iniciatyva įgyvendinamo projekto pasiekimus bei visas istorijas galima rasti interneto svetainėje www.pozityvu.lt, „Facebook“ bei „Youtube“ paskyrose, istorijų ištraukas galima rasti socialiniame tinkle „Instagram“.

 

 

Nori sekti mūsų veiklą ir sužinoti naujienas?

Please wait...

Ačiū, kad prenumeruojate