2017-09-18

Į pagalbą atskuba nemokamos psichologinės pagalbos projektas „Tu – ne vienas!“

ad2

 

151-oji „Pozityvaus dienoraščio“ puslapio istorija – tai tarsi rašytinis laiškas tiems, kurie ieško pagalbos, jaučiasi vieniši, stokoja psichologinės paramos.

Rugsėjį startavo precedento neturintis socialinis projektas „Tu – ne vienas!“ Kol viešojoje erdvėje garsiai ginčijamasi, kaip spręsti įsisenėjusias psichologinės pagalbos trūkumo problemas, aktyvūs piliečiai ėmėsi iniciatyvos. Į vieną komandą susibūrę jauni profesionalai iš Lietuvos, Vokietijos ir Danijos sukūrė internetinę erdvę,  kurioje kiekvienas gali rasti psichologinės paramos ir kokybiškos informacijos. „Tu – ne vienas!“ atidaro pagalbos liniją, o ateityje planuoja mokymus, konsultacinius užsiėmimus ir kitas panašaus pobūdžio veiklas.

„Kiekvienam iš mūsų pasitaiko sunkių akimirkų, kada pasijaučiame silpni, demotyvuoti, nusivylę gyvenimu. Deja, tokiu metu ne visi gauname reikalingos emocinės pagalbos ir pastiprinimo. Nuolatinė tokia būsena veda prie rimtų psichologinės sveikatos problemų. Štai kodėl mes nusprendėme sukurti erdvę, vietą, kurioje visuomet gali rasti paramos ar pozityvumo vienokia ar kitokia forma, priklausomai nuo žmogaus poreikio. Siekiant užtikrinti aukščiausią pagalbos kokybę, visą svetainės turinį ir konsultacinę pagalbą teikia tik savo srities profesionalai“, – teigia projekto iniciatorius Matas Brilius.

ad1Projektas veiklą pradeda su į konkrečias problemas orientuotais straipsniais, suskirstytais į depresijos, streso, motyvacijos ir bendravimo kategorijas. Jau minėtoje pagalbos linijoje galima pateikti (ne)asmeninius klausimus. Psichologijos ir kitų socialinių mokslų specialistai nemokamai padės atsakydami į užklausas, o jų atsakymai bus publikuojami. Tokiu būdu bus kuriama praktinių situacijų bazė.

Projekto tinklapį galima aplankyti adresu www.tunevienas.lt.

Nori sekti mūsų veiklą ir sužinoti naujienas?

Please wait...

Ačiū, kad prenumeruojate