2017-09-22

Lietuvos grožio specialistų triumfas Paryžiuje!

foto desimtRugsėjo 16–18 d. Prancūzijos sostinė Paryžius ir didžiausia tarptautinė paroda MCB sukvietė tūkstančius grožio specialistų iš viso pasaulio. KIGSA, Lietuvos „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“, į OMC WORLD CUP PARIS 2017 čempionatą delegavo tris kirpėjus ir tris vizažo meistrus bei atestuotus OMC teisėjus, kurie dvi čempionato dienas vertino per tūkstantį įvairių grožio specialistų kategorijų konkursinių darbų iš 47 šalių.

foto trylikaČempionato dalyvės, vizažistės Irma Baltrušaitienė, Gabrielė Sabaliauskaitė ir Elona Minkevičienė, dalyvavo nuotakos makiažo rungtyje. Mūsų merginos savo darbu ir subtiliu bei išskirtiniu modelių įvaizdžiu sužavėjo teisėjus ir iš beveik 70 šios rungties dalyvių užėmė garbingas vietas, pateko į stipriausiųjų pasaulio vizažistų penketuką (Irma Baltrušaitienė užėmė 4 vietą, o prieš dvejus metus ji į Lietuvą buvo parvežusi Europos čempionato aukso medalį). Gabrielė Sabaliauskaitė tokio aukšto lygio čempionate dalyvavo pirmą kartą ir savo neįtikėtinu darbu sužavėjo teisėjus, kurie ir skyrė 5 prizinę vietą. Prieš papildydama nacionalinę grožio specialistų komandą, jauna ir talentinga mergina yra iškovojusi daugkartines prizines vietas atviruose Lietuvos grožio specialistų čempionatuose.

Ne mažiau įdomesnė kova vyko ir kitose čempionato rungtyse. Madingoje moterų kategorijoje (dieninė / vakarinė šukuosenos) mūsų komanda – Robertas Sakalauskas, Dainutė Petrauskienė, Aušra Vitkuvienė – buvo įvertinta prizine penktąja vieta komandinėje įskaitoje, o individualioje dieninės šukuosenos rungtyje kirpėjas Robertas Sakalauskas laimėjo sidabro medalį ir aplenkė stiprius varžovus iš Rusijos, Italijos, Slovėnijos bei kitų šalių.

#158dienoraščiopuslapis

21849362_10208100873919333_560208705_n (1)

Nori sekti mūsų veiklą ir sužinoti naujienas?

Please wait...

Ačiū, kad prenumeruojate