2019-02-08

Klaipėdos senjorai miestiečiams ruošia ypatingą pasirodymą

Šiandien „Pozityvus dienoraštis“ švenčia ypatingą dieną. Lygiai prieš 2 metus eterį išvydo pirmoji pozityvi istorija, o šiandien su žiūrovais jau dalijamės #658 istorija!

Ačiū pašnekovams, kurie dalijasi savo istorijomis ir įsileidžia filmavimo komandą į savo namus, darbus ir kitas brangias vietas. Dėkojame, visiems, kurie pastebite pozityvius herojus, parašote mums apie juos ir prisidedate prie pozityvių naujienų skleidimo. Esame dėkingi žiūrovams, palaikytojams, rėmėjams, draugams, bičiuliams, negailintiems patarimų ir visiems, visiems, kurie esate kartu. Kartu nufilmuosime dar daugybę istorijų, kurios labai svarbios mūsų kasdienybei.

Na, o šiandienos istorija iš pajūrio… Gegužės mėnesį Klaipėdos gyventojų laukia ypatingas renginys. Į Senąjį turgų atėję nusipirkti pavasarinių daržovių, klaipėdiečiai galės pasidžiaugti „ Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis ir konkursas“ pasirodymu, kurį ruošia šokio teatras ir senjorai. Į trupę susirinko apie 40 savanorių senjorų, kurie repetuoja kiekvieną savaitę, kad galėtų nudžiuginti miesto gyventojus. Pasak šokio teatro vadovės Agnija Seiko, senjorai pasirinkti ne atsitiktinai – siekiama, kad įtraukimu į kultūrines veiklas, senoliai galėtų praskaidrinti kasdienybę.

Nori sekti mūsų veiklą ir sužinoti naujienas?

Please wait...

Ačiū, kad prenumeruojate