2017-02-05

Kartu kurkime pozityvią Lietuvą!

Gėrį prisiminti ir matyti būtina, nes jis padaro mus kilnesnius… Lygiai taip mano ir žymūs žmonės: Beata Nicholson, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Jurgis Didžiulis, Vytautas Juozapaitis, Dovilė Filmanavičiūtė, Andrius Mamontovas, Orijus Gasanovas, Ugnė Galadauskaitė, Nijolė Oželytė – ir kviečia apsidairyti, pamatyti ir paskelbti apie gėrį, kuris kartais visai nekrenta į akis.

Pozityvių ir reikšmingų dalykų visuomenėje nutinka kasdien, tereikia stabtelėti ir apsidairyti. Pozityvus pavyzdys ir geroji žinia tegul nelieka nepastebėti. Tačiau ar tikrai šių dienų herojai yra tie, apie kuriuos rašo laikraščiai ir internetas?

„Pozityvus dienoraštis“ – tai virtualūs mūsų pasiekimų namai, pasakojantys apie žmones, kurie savo darbais skleidžia šviesą. Atsidavimas kitam, tikėjimas, kad net vienas lauke esi karys, galintis pakeisti pasaulį – tai yra esminės vertybės, įkvepiančios reikšmingiems laimėjimas.

Taigi dar kartą sakome – SUSTOK ir APSIDAIRYK! Mūsų gyvenimas pilnas tyliųjų herojų, kurie kuria vedami širdies balso. Tapk gerųjų naujienų ambasadoriumi ir leisk žinoti, kad šie žmonės yra arti mūsų. PASTEBĖK ir PASIDALYK jų istorijomis bei mažomis pergalėmis.

Projektas „Pozityvus dienoraštis“ įgyvendinamas VšĮ „Iniciatyvos fondas“ iniciatyva“.

Čia dalykis, žiūrėk ir skaityk tik tai, kas pozityvu, gera ir įkvepia!

Nori sekti mūsų veiklą ir sužinoti naujienas?

Please wait...

Ačiū, kad prenumeruojate